Nowoczesne ubezpieczenia komunikacyjne w firmie Ergo Hestia

Nowoczesne ubezpieczenia komunikacyjne w firmie Ergo Hestia

Zabezpieczenie interesów właścicieli aut jest przedmiotem zainteresowania każdej dużej firmy ubezpieczeniowej. Polisy komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe oraz dodatkowe, których posiadanie nie jest wymagane przez przepisy. Jednak duża grupa kierowców korzysta z oferty ubezpieczeń rozszerzających podstawowy zakres ochrony polisy OC. Jedną z najbardziej popularnych firm jest Ergo Hestia. Jak można ubezpieczyć pojazd przy wykorzystaniu tej oferty?

Polisa odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego kierowcy w Polsce, a jego zakres jest regulowany przez specjalną ustawę. Dlatego zakres działania polisy jest podobny w każdej firmie. Ergo Hestia proponuje jednak dodatkowe usługi bez konieczności dopłaty, a także zakup innego rodzaju ubezpieczeń w pakiecie. Dzięki temu można obniżyć cenę składki ubezpieczeniowej oraz rozłożyć płatność na wygodne kwartalne raty. W ten sposób wykupienie rozszerzonego ubezpieczenia nie wiąże się z koniecznością obciążania domowego budżetu.

Dodatkowe ubezpieczenie Autocasco

Polisa AC pozwala uniknąć finansowych konsekwencji zdarzeń związanych z działaniem osób trzecich lub czynników niezależnych od osoby ubezpieczonej. Ergo Hestia umożliwia przyjęcie wariantu All Risk, dzięki któremu ubezpieczenie obejmuje zniszczenia wywołane przez przewożony ładunek lub zwarcie instalacji elektrycznej. Na wypłatę odszkodowania można liczyć po uszkodzeniach wynikłych na skutek następujących zdarzeń:

– kolizje z innymi pojazdami,

– kolizje ze zwierzętami,

– akty wandalizmu,

– kradzież lub próba włamania,

– pożar, zatopienie lub wybuch,

– kontakt z przeszkodami na drodze,

– jazda po nierównej nawierzchni.

Ubezpieczenie kilku pojazdów

Bardzo ciekawą opcją dostępną w firmie Ergo Hestia jest możliwość ubezpieczenia kilku pojazdów, które będą służyły do celów prywatnych oraz zawodowych. Osoba ubezpieczona nie musi wskazywać sposobu wykorzystania pojazdów, może natomiast zabezpieczyć elementy wyposażenia służące do wykonywania działalności gospodarczej. Ubezpieczenie AC może chronić nawigację GPS, odtwarzacze DVD lub foteliki samochodowe niezbędne do przewożenia dzieci.

Korzystna kalkulacja szkody

W całym okresie obowiązywania umowy Ergo Hestia może zachowywać stałą sumę ubezpieczenia. Firma proponuje też ochronę utraty zniżki, dzięki czemu polisa AC nie będzie wymagać dodatkowych opłat, nawet po zgłoszeniu szkody komunikacyjnej. Kalkulacja szkody będzie odbywać się na podstawie wartości auta z dnia zawarcia umowy. Korzyści te powodują, że z ofertą ubezpieczeń firmy Ergo hestia dostępne online powinien zapoznać się każdy właściciel auta, któremu zależy na uzyskaniu szerokiego zakresu ochrony pojazdu w atrakcyjnej cenie.

© 2022 Ergo hestia oświadczenie sprawcy kolizji · Crumbs Theme by WPCrumbs